kategorie
start o nas

 

O wydawnictwie OpExBooks.pl

 

 

Wydawnictwo Wydawnictwo OpExBooks.pl powstało w 2011 r. w odpowiedzi na potrzeby uczestników naszych szkoleń i warsztatów. Mimo wielu dostępnych publikacji w języku polskim, ciągle istnieją duże braki, szczególnie w obszarach dotyczących ciągłego doskonalenia i analitycznego wykorzystywania metod statystycznych w podnoszeniu jakości i produktywności.
 

 

Książki Jesteśmy praktykami, na co dzień wykorzystujemy to, o czym polecani przez nas autorzy piszą w swoich książkach. Mieliśmy szansę uczyć się od najlepszych, a jedną z form zdobywania wiedzy jest i było czytanie wskazanych pozycji literaturowych. Nie chodzi tu o najnowsze bestsellery, ale starannie wyselekcjonowane książki, których lektura przynosi czytelnikowi praktyczną wiedzę.
 
Polityka jakości Wielką wagę przywiązujemy zarówno do zawartości, jak i wyglądu naszych książek. Wszystkie pozycje opracowywane są przez doświadczonych tłumaczy, redaktorów, konsultantów merytorycznych i grafików. Opierając się na ich profesjonalizmie i kwalifikacjach, przygotowujemy i publikujemy książki na najwyższym poziomie.
 
Sprawna dystrybucja Wszystkie prezentowane przez nas pozycje literaturowe są dostępne od ręki, a ich wysyłka jest realizowana w dni robocze do 24h od złożenia zamówienia. Czas realizacji zależy jedynie od formy dostawy jaką Państwo wybiorą.