kategorie
start Doskonałość w zarządzaniu Podręcznik Lidera
lhb_okladka1.png
lhb_okladka1.png
lhb_okladka_tyl.png

Podręcznik Lidera

Jak doprowadzić do realizacji planów i zadań

(The Leader's Handbook)

Cena: 99,00 zł80,00 zł
Oszczędzasz: 19,00 zł
978-83-934161-2-7 ISBN:
miękka Oprawa:
430 Liczba stron:
48h Czas realizacji:
Ocena:Nie ma jeszcze oceny
Szczegóły produktu

NOWOŚĆ!

 

Od końca 2008 roku media na całym świecie informują nas o kryzysie światowym. Początkowo dotknął on sektora finansowego po czym nieuchronnie rozprzestrzeniał się na kolejne branże: budowlaną, motoryzacyjną i inne. W związku z kryzysem wiele przedsiębiorstw uruchamiało programy naprawcze, które w większym lub mniejszym stopniu wiązały się z redukcją zatrudnienia i cięciem kosztów. Jednocześnie ciągle spotykamy firmy, które rozwijają się, zatrudniają nowych pracowników i inwestują w rozwój. Jak to możliwe w obliczuwielkiego kryzysu? Kluczem jest właściwe zarządzanie oparte na myśleniu systemowym, a podstawą zamiana powszechnie stosowanych technik zarządzania na nowoczesne przywództwo.

 

Podręcznik Lidera traktuje o przywództwie jakiego potrzebujemy w dzisiejszych, trudnych czasach. W książce Peter Scholtes przedstawił swoją wiedzę i doświadczenie nabyte dzięki współpracy z takimi osobistościami świata zarządzania jak W. Edwards Deming, Kaoru Ishikawa czy Rusell Ackoff oraz poprzez realizację dziesiątek projektów doradczych. Na kolejnych stronach będą Państwo mogli poznać historię rozwoju procesów zarządczych, dowiedzą się, jakiego rodzaju umiejętności przywódczych potrzebują dzisiejsi liderzy, a także, w jaki sposób organizować procesy, struktury i systemy w nowoczesnych organizacjach. Jasny język, szereg przykładów praktycznych, grafik i arkuszy roboczych umożliwi zastosowanie prezentowanych idei w każdej organizacji. 

 

Peter Scholtes poświęca wiele miejsca ciągłemu doskonaleniu w organizacji, przy czym nie skupia się wyłącznie na technicznych aspektach zmian, ale omawia temat bardzo często pomijany w tego typu publikacjach – zarządzanie zmianą. Po przeczytaniu tej książki uzmysłowicie sobie Państwo, jak wiele jest jeszcze do zrobienia w przemyśle, administracji i usługach. 

 

Przedmowa     Spis treści      Rozdział II     

 

 

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Dodaj recenzjęNapisz pierwszą recenzję!

Najpierw oceń produkt.
0 gwiazdek - najniższa ocena,
5 gwiazdek - najwyższa ocena.
Teraz prosimy o krótką recenzję (min. 100, maks. 2000 znaków)

Wpisano znaków: