kategorie
start Doskonałość w zarządzaniu Podręcznik zespołu
okladkaLHB.png
okladkaLHB.png
okladka_tyl_THB.png

Podręcznik zespołu

(The Team Handbook, Third Edition)

Cena: 99,00 zł80,00 zł
Oszczędzasz: 19,00 zł
978-83-934161-3-4 ISBN:
miękka Oprawa:
392 Liczba stron:
48h Czas realizacji:
Ocena:Nie ma jeszcze oceny
Szczegóły produktu

NOWOŚĆ!

 

Terminy zarządzanie projektem i praca zespołowa pojawiają się na ustach menadżerów i inżynierów coraz częściej, i w coraz większej liczbie przedsiębiorstw. Na rynku dostępna jest niezliczona ilość publikacji, szkoleń i metodologii dotyczących tej tematyki. Mimo tak wielu źródeł firmy, organizacje i administracja rządowa ciągle mają problemy z realizacją podstawowych celów zarządzania projektem: ukończenia przedsięwzięć na czas, w określonym zakresie, z nieprzekroczonym budżetem i odpowiednią jakością rezultatów. Słynne już stały się przykłady budowy stadionów, autostrad czy lotnisk. Zespoły projektowe zamiast pracować nad realizacją wspólnych celów, koncentrują się na wewnętrznych rozgrywkach i działaniach politycznych.

 

Mając na uwadze powyższe problemy chcieliśmy zaproponować Państwu książkę, która w prosty i praktyczny sposób przedstawia każdy aspekt zarządzania projektem – od jego definicji, poprzez budowę zespołu, raportowanie i komunikację, po zarządzanie zmianą i zamknięcie projektu. Podręcznik Zespołu nie opiera się na jednym wybranym podejściu do zarządzania projektem (takim jak PMI czy PRINCE), ale jest kwintesencją najlepszych praktyk w zakresie budowy zespołów i realizacji projektów. Pierwsze wydanie pojawiło się już w 1988 roku i było sukcesywnie weryfikowane i ulepszane wraz z rozwojem wiedzy na temat zarządzania ludźmi i projektami. Ta publikacja powinna stać się przewodnikiem podczas realizacji różnych przedsięwzięć, do którego będziecie wracać w chwili wątpliwości.

 

Arkusze robocze zawarte w książce i dostępne do ściągnięcia z naszej strony internetowej, znacznie ułatwią planowanie i monitorowanie postępów projektu. 

 

 

Pobierz arkusze robocze     Przedmowa      Spis treści     Wprowadzenie

 

 

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Dodaj recenzjęNapisz pierwszą recenzję!

Najpierw oceń produkt.
0 gwiazdek - najniższa ocena,
5 gwiazdek - najwyższa ocena.
Teraz prosimy o krótką recenzję (min. 100, maks. 2000 znaków)

Wpisano znaków: