kategorie
start Seria Shopfloor OEE dla operatorów
oeelupa.png
oeelupa.png
oee_tyl.png

OEE dla operatorów

Całkowita efektywność wyposażenia

(OEE for Operators. Overall Equipment Effectiveness)

Cena: 35,00 zł30,00 zł
Oszczędzasz: 5,00 zł
978-83-926020-9-5 ISBN:
miękka Oprawa:
78 Liczba stron:
48h Czas realizacji:
Ocena:Nie ma jeszcze oceny
Szczegóły produktu

W książce OEE dla Operatorów w przystępnej formie przedstawiono główne zasady, metody Totalnego Utrzymania Maszyn (TPM) i Całkowitej Efektywności Wyposażenia (OEE).

 

Celem metody nazywanej Totalnym Utrzymaniem Maszyn (TPM) jest zwiększanie efektywności sprzętu tak, aby każda maszyna stale wykorzystywała swój pełen potencjał. By zmaksymalizować efektywność wyposażenia, musicie stosować miernik, który pomoże wam poznać problemy waszego sprzętu i podjąć odpowiednie działania, by je wyeliminować. Takim właśnie miernikiem jest całkowita efektywność wyposażenia (OEE).

 

OEE jest kluczowym narzędziem TPM, które mówi, jak dobrze pracują wasze maszyny. Narzędzie to łączy trzy elementy: czas, w jakim maszyna faktycznie pracuje, ilość produktów wytwarzanych przez maszynę i ilość produktów o właściwej jakości. OEE dla operatorów ułatwia pracownikom produkcyjnym zapoznanie się z najważniejszymi koncepcjami OEE. To właśnie oni mogą zyskać najwięcej śledząc i doskonaląc efektywność obsługiwanych urządzeń.

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Dodaj recenzjęNapisz pierwszą recenzję!

Najpierw oceń produkt.
0 gwiazdek - najniższa ocena,
5 gwiazdek - najwyższa ocena.
Teraz prosimy o krótką recenzję (min. 100, maks. 2000 znaków)

Wpisano znaków: