kategorie
start Realizacja zamówień i czas dostawy

 

Realizacja zamówień i czas dostawy

 

 1. Zamówienia realizowane są na terenie Polski i dostarczane za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej DPD.
 2. Zamówienia realizujemy w dni robocze w godzinach od 9.00 do 16.00 do 48h roboczych od ich otrzymania.
 3. Wszystkie prezentowane na stronie książki są dostępne, a całkowity czas realizacji zamówienia zależy od formy płatności i wybranego przez Państwa sposobu dostawy:
  • Płatność przy odbiorze - wysyłka książek następuje do 48h od złożenia zamówienia, a całkowity czas jego realizacji zależy od wybranej formy dostawy.
  • Przedpłata na konto (przelew on-line, przelew bankowy lub internetowy) - wysyłka książek następuje po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.
  • Faktura VAT z terminem płatności 7 dni - wysyłka książek następuje do 48h od złożenia zamówienia.
 4. Księgarnia internetowa nie ponosi odpowiedzialności za nieterminowe dostarczanie przesyłek przez Pocztę Polską lub firmę kurierską. 
 5. Księgarnia internetowa nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru lub opóźnienia w dostawie spowodowane błędnym lub niedokładnym adresem podanym przez Klienta.
 6. Cennik usług pocztowych i kurierskich oraz przewidywany czas dostawy przedstawia poniższa tabela. Podane ceny są cenami brutto i zawierają 23% stawkę VAT.

 Sposób i przewidywany czas dostawy  Forma płatności  Cena brutto [pln]
 Poczta Polska - przesyłka zwykła
 3 do 5 dni roboczych
 Płatność przelewem  10,50
 Płatność przy odbiorze  12,50
 Przesyłka kurierska - DPD
 1 do 2 dni roboczych 
 Płatność przelewem  20,00 
 Płatność przy odbiorze  25,00 

 

* Doręczenia kurierskie realizowane są w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. W przypadku wyboru dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej sugerujemy, aby jako miejsce dostawy wskazać miejsce pracy, gdyż w przypadku wyboru adresu domowego, kurier może nie zastać Państwa w domu.