kategorie
start Reklamacje i zwroty

 

Reklamacje i zwroty

 

  1. Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta. Jeżeli towar będzie zawierał wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, należy odesłać go na adres sklepu przesyłką pocztową. Informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego zwrócimy natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji.
  2. Księgarnia internetowa nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie przesyłki powstałe na skutek działania Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. W przypadku, gdy opakowanie nosi znamiona uszkodzenia lub prób otwierania należy w obecności kuriera lub na poczcie sporządzić protokół szkody nie przyjmując towaru.
  3. Każdy towar zamówiony w sklepie można zwrócić w ciągu 10 dni bez podania przyczyny. Zwrot przyjmiemy tylko wtedy, gdy produkt nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób uszkodzony.  Zwrócony towar należy bezpiecznie zapakować i dołączyć fakturę z adnotacją zwrot.